KARNAWAŁ  I PRZEDSZKOLNE WALENTYNKI

Tuż przed Wielkim Postem zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków zabawę karnawałową.

Dzieci przebrane za różne postacie bawiły się w rytm największych przebojów. Były zabawy ruchowe, tańce z balonem oraz warsztaty plastyczne- ozdabianie masek karnawałowych.

Obchodziliśmy również przedszkolne walentynki. Każdy przedszkolak mógł wykonać walentynkę i wrzucić ją do skrzynki pocztowej na korytarzu przedszkolnym. W przerwie między zabawami panie wręczyły dzieciom walentynki oraz upominki przygotowane przez rodziców. Jedliśmy także pyszne pączki z okazji ,,tłustego czwartku”.

To był wyjątkowo intensywny dzień – pełen radości i zabawy. Dziękujemy rodzicom za współpracę i  p. Wojciechowi – fotografowi, który wykonał dla nas pamiątkowe zdjęcia.

oprac.: M. Jasiewicz