ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością, czułością i troską. W styczniu obchodzimy ich święto, dlatego zaprosiliśmy do przedszkola Babcie i Dziadków, aby zobaczyli swoich wnuków na scenie.

Każda grupa pod czujnym okiem wychowawczyń oraz rodziców przygotowała przedstawienie.

Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.  Na koniec każdy przedszkolak wręczył upominek - Anioła Stróża wykonanego z gipsu oraz laurkę. Następnie zaprosiliśmy seniorów na wspaniały słodki poczęstunek i wystrzałową niespodziankę - tort.

Wszyscy zaśpiewaliśmy gromkie sto lat ciesząc się, że możemy wspólnie świętować tak ważną uroczystość.

Wszystkim rodzicom, a szczególnie Paniom z trójek klasowych bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie poczęstunku. Dziękujemy za smakołyki, wszelką pomoc i zaangażowanie.

oprac.: M. Jasiewicz