WIZYTA SPONGEBOBA

Kultową bajkę o Spongebobie zna każde dziecko, dlatego wszyscy z niecierpliwością czekali na dzień w, którym odwiedzi nasze przedszkole postać Spongeboba.

To był dzień pełen wrażeń. Już od miesiąca rodzice z dziećmi przygotowywali strój bohatera bajki, a także prace na konkurs plastyczny ,,Postać Spongeboba ‘’. Dzień rozpoczęliśmy od quizu wiedzy o bajce, następnie były konkurencje w układaniu wieży z gąbek, zabawy z chustą animacyjną, a także pokaz mody, rzut gąbką do celu i zajęcia kreatywne – Spongebob z gąbki . Na koniec wyłoniliśmy zwycięzców konkursu i powitaliśmy Spongeboba, który przyjechał do przedszkola.. Maskotka bohatera bajki zrobiła duże wrażenie na dzieciach. Bawiliśmy się świetnie tańcząc kaczuszki  i pociąg.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzieci. Przedszkolakom za wspólną zabawę oraz piękne prace plastyczne.

oprac.: M. Jasiewicz